בעמוד דו"חות אקסל, שנמצא בסרגל הכלים מצד ימין של המערכת, תוכלו לייצא מספר קבצים בהתאם למטרה שתרצו. 

אופציית לקוחות 📇: תאפשר לכם לבחור לאיזה לקוחות תרצו לשלוח דו"ח בצורה  מרוכזת ופשוטה. תוכלו לבחור לפי סוג הלקוח (לקוח רגיל, כסף, זהב או פרימיום. בקרו במאמר הבא בכדי להבין איך נסווג לקוחות בקלות), לפי שם החברה, תאריך הקמת הלקוח, מין, מעסיק, מספר סוכן ועוד. ברגע שתבחרו את הפרמטרים שתרצו, תוכלו ללחוץ על חפש לקוחות, מה שיעדכן לכם בטבלת תוצאות החיפוש את כל התוצאות הרלוונטיות. אם תרצו תוכלו גם לשנות את העמודות ב-בחר עמודות. 

ואז תוכלו לבחור בפשטות אם להוציא את הדוח לכל הלקוחות שמוצגים בטבלה, או לבחור בלקוחות ספציפיים. 

אם נעלם לכם כפתור הייצא לאקסל, בקרו במאמר הבא!

אופציית תוכניות 📑: תאפשר לכם לבחור איזה תכניות תרצו להדפיס. תוכלו לסנן את התכניות לפי לקוחות קיימים או טרום ייעוץ, סוג התוכנית, תאריך נכונות מוצר אחרון, לפי סך חיסכון, מספר סוכן, סוכן משווק ועוד. 

על החיפוש הזה תוכלו להוסיף עוד קריטריונים שיתאימו ללקוחות שנמצאו בקטגוריה הזו. את הלקוחות תוכלו לצמצם באמצעות סוג לקוח, ישוב ועוד. ברגע שתבחרו את הפרמטרים שרציתם, תלחצו על חפש תוכניות, מה שיראה בטבלת תוצאות החיפוש את כל התוצאות הרלוונטיות לחיפוש. (אפשר לשנות את העמודות השונות ב'בחר עמודות') ואז תוכלו לבחור אם להוציא דוח לכל הלקוחות שנמצאו, או לבחור לקוחות ספציפים מתוך הרשימה אותם תרצו להדפיס. 

אופציית דוח דמי ניהול משפחתי 🏡: מאפשרת לכם להוריד בקלות דו"ח דמי ניהול שנמצאים בריכוז משפחתי. בכדי ללמוד איך לשייך בין לקוחות עם קשר משפחתי, בקרו במאמר הבא.

האם מצאת את התשובה שלך?