בסרגל הכלים הימני של מערכת רואטו נמצא מספר כלים שישמשו אותנו, הפעם נתמקד בעמוד לקוחות. אם חיפשתם מידע בנוגע לעמוד תיק הלקוח, בקרו במאמר הבא

העמוד הזה ירכז לנו את כל הלקוחות במערכת. אם נרצה להגיע ללקוח מסויים, נוכל לחפש אותו הרבה יותר בקלות דרך סרגל הכלים העליון, באמצעות זכוכית המגדלת בחיפוש לקוחות מהיר. 🔍

בכלי לקוחות בסרגל הכלים מצד ימין, תוכלו לראות את כל הלקוחות שלכם שרשומים  במערכת, לסנן אותם לפי מספר אופציות, וגם לשנות ולעדכן את הסטטוס שלהם, או את התדירות שבה תרצו לשלוח דוחות.

להסבר מפורט על עמוד הלקוח, לחצו פה.

הוסף לקוח חדש +:  מאפשר לכם להוסיף למערכת לקוח חדש בצורה ידנית. חשוב לשים לב שאין צורך להוסיף לקוחות בצורה הזאת, בגלל שהיא איטית. התוכנה שלנו פשוט יוצרת בצורה אוטומטית לקוחות חדשים מתוך קבצי הפרודוקציה והמסלקה הפנסיונית שתעלו. (להסבר מפורט על המסלקה הפנסיונית בלינק הבא).
האופציה הזאת קיימת למקרים בהם תרצו לפתוח תהליכים עם לקוחות חדשים ששווק להם מוצר שלא מופיע במסלקה הפנסיונית, למשל: ביטוח רפואי, חיסכון פרט וכ"ו.
שימו ❤️: אם תרצו להוסיף לקוח טרום ייעוץ חדש, תוכלו לעשות זאת בכלי טרום ייעוץ בסרגל הכלים בצד ימין.

הוספת לקוחות מרובים +++: אם תרצו להוסיף מספר לקוחות, תוכלו לעשות את זה בקלות עם האופציה הזאת. כשתלחצו על האופציה יפתח לכם חלון חדש, עם כפתור הורד קובץ למילוי, לחיצה על הכפתור יוריד לכם למחשב קובץ עם פורמט קליטת הלקוחות של רואטו. 

את הקובץ שירד נמלא בפרטי הלקוחות בהתאם לדרישות המופיעות בחלון הקמת לקוחות מרובים.  
שימו לב – עברתם ממערכת CRM אחרת? צרו איתנו קשר לטיפול ומעבר מהיר.

הגדרת דוחות לשליחה: מאפשר לכם לקבוע כמה פעמים תרצו לשלוח דו"חות ללקוחות מסויימים, לפי חלוקה של 'לקוח כסף', 'לקוח זהב' או 'לקוח פרימיום'.  (בהתאם לרמת השירות הרצויה)🏅
בקרו במאמר הבא ולמדו איך לסווג לקוחות ולמה.

עדכון סטטוס לקוחות: מאפשר לכם לקבוע בקלות פרמטרים להגדרת לקוח כ'לקוח כסף', 'לקוח זהב' או 'לקוח פרימיום'. האופציה השימושית הזאת יכולה להיקבע בצורה אוטומטית לפי  גודל התיק, דמי הניהול או כמות המוצרים של הלקוח. 

טבלת הלקוחות: את טבלת הלקוחות תוכלו לסנן לפי מספר פרמטרים. ליד כל עמודה שתראו נמצאים שני חצים, אחד למעלה ואחד למטה. אם תרצו לסנן את הלקוחות לפי פרמטר של סיווג לקוח למשל, תוכלו ללחוץ על החץ למעלה שנמצא לידו, מה שיציג את רשימת הלקוחות החל מהלקוח בסיווג הגבוה ביותר, ועד ללקוח רגיל. אם תרצו לסנן את הרשימה לפי סוכן משווק למשל, תוכלו לעשות גם את זה בלחיצה על אחד החצים בעמודה של 'סוכן משווק'.

האם מצאת את התשובה שלך?