המסלקה הפנסיונית פועלת מתוקף יוזמה של משרד האוצר ובפיקוחו, ומציעה זירה דיגיטלית שעוזרת לשדרג את שוק החיסכון הפנסיוני. באמצעות המסלקה אפשר להעביר מידע מכלל גופי הביטוח, הפנסיה והגמל לקהל סוכני הביטוח והיועצים הפנסיונים, וגם ללקוחות הפרטיים עצמם, ככה שאפשר לקבל מידע מדוייק ונקודת מבט רחבה על תכניות החיסכון. בעתיד, המסלקה הפנסיונית תאפשר בנוסף גם ביצוע פעולות במוצרים הפנסיונים.
לכל המאמרים בנושא המסלקה הפנסיונית כולל מדריך מפורט על תהליך ההתממשקות, בקרו ב-לינק הזה.

מה המסלקה מציעה?

  • שיפור תהליכי הייעוץ והמכירה

  • חסכון בזמן ובכסף 

  • זמני תגובה מהירים וברורים

חשוב לשים לב שבהתאם לחוזר רשות ההון והביטוח שפורסם בתאריך 28.5.2018, נקבע כי כבר מהפגישה הראשונה של הסוכן עם הלקוח הוא מחויב בהתחברות למסלקה הפנסיונית, כיוון שהיא מעניקה לו תמונת מצב מלאה ומדויקת על תיק הלקוח. לאחרונה, נוספה חובת שימוש במסלקה לצורך קבלה וביטול של ייפויי כוח.

ומהיום תוכלו להתחבר למסלקה ישירות מ-Roeto!

בלחיצת כפתור תוכלו לבצע פעולות ישירות אל מול המסלקה הפנסיונית מבלי לצאת מRoeto! כמו תמיד, אנחנו רוצים להיות הראשונים שמספקים לכם את כל הכלים המתקדמים והנוחים ביותר לניהול תיקי הלקוחות. אם אתם כבר רשומים במסלקה הפנסיונית, תצטרכו רק לאשר את השימוש למערכת Roeto (לתשומת לבכם, תהליך האישור לוקח מספר ימים, אבל הם יהיו שווים את זה, כי אח"כ תוכלו להיכנס בקלות למסלקה הפנסיונית בלעדית דרך Roeto). 😎

מה ניתן לעשות דרך המסלקה?

בקרו במאמר הבא בכדי לגלות את כל היתרונות של המסלקה, כולל הגשת בקשה למידע טרום ייעוץ, הגשת ייפוי כוח, פרודוקציה מתמשכת שיורדת בצורה אוטומטית ועוד!

למה דרך Roeto?

הפעולות הבאות יהיו ללא כל עלות למשתמשי Roeto!

  • בקשה לקבלת מידע טרום ייעוץ (9100 – פישינג) 🐟

  • שינוי פרטי לקוח (כולל מין ותאריך לידה)

  • בקשה לקבלה וביטול של ייפוי כוח

בנוסף, קיימת חבילה הכוללת העלאה של פרודוקציה מתמשכת ומודול בקרה בעלות של 50 ₪ לפני מע"מ לחודש (עד 5,000 תעודות זהות בקליטה חודשית).

ובקרוב: שליחת מסמכים ליצרנים, ובקשה לדוח יתרות פיצויים ברמת מעסיק ולקוח!

** השימוש בפיצ'ר ורכישת הרישיון אינה כוללת בתוכה את עלויות המסלקה הפנסיונית אשר נקבעות על ידי המסלקה 💁

*** עלויות המסלקה ישולמו על ידכם ישירות למסלקה הפנסיונית על בסיס המחירון אשר מופיע באתר המסלקה או על בסיס הסכם קיים שיש לכם אל מול המסלקה.

עדיין לא לקוחות Roeto? קבלו משתמש לשבועיים ללא עלות!

האם מצאת את התשובה שלך?